Ekim 5, 2022

CNC Kayar Otomat İmalatları

CNC Kayar otomat tezgahları eski nesil standart torna tezgahlarına göre oldukça detaylı ve karmaşık bir çalışma sistemi ile yapıya sahiplerdir. CNC Makinelerinin bu yetenekleri sayesinde, hızlı ve kararlı çalışan makinalar neticesinde süreç imalat sektörünün her köşesinde cnc kayar otomat olarak benimsenmiştir ve bilhassa metal ve plastik üretimi alanlarında oldukça hayati önem taşımaktadır.
  Talaşlı İmalat Yapan İşletme Lider Otomat gibi KOBİ girişimcileri, faaliyette bulundukları yerel pazarı daha iyi tanıyan, pazarın özelliklerini ve gereksinimlerini daha iyi görebilen, pazardaki alıcı ve satıcılarla daha yakın ilişkiler içerisinde olabilen işletmelerdendir.
Task

Üretim tesisimizde Cnc kayar otomat, Cnc torna ve Mekanik kayar otomat makinaları ile talaşlı imalat parçalarının fason üretimini yapmaktayız.

  • Strategy

    Savunma Sanayi Parça İmalatı

  • Design

    Otomotiv Parça İmalatı

  • Client

    Makine Endüstrisi Parça İmalatı

Makine yedek parçalarının CNC ile talaşlı imalatı

İş hayatına teknik servis hizmetleri ve makina revizyonlari ile başlamış ve talaşlı imalat sektörünü üstün Avrupa teknolojisi ile buluşturmuştur. Teknoloji ve yeni gelişmeleri yakından takip ederek, sektöre yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlamış profesyonel yaklaşım tarzı ile çözümler üretmektedir.

Back
We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy